ساواتیس

درباره ما

شرکت بازرگانی ساواتیس با دید بلند مدیران خود وبا بهره گیری از تخصص و تجربه دیرین و ارائه خدمات گوناگون یکی از وارد کنندگان کالا در ایران وصادر کننده در خارج از ایران به شمار می آید،که وجود مدیریت و کارشناسان با تجربه این شرکت را به یک مجموعه معتبر و شناخته شده تبدیل کرده است.
ساواتیس طی فعالیت خود توانسته است خدمات بازرگانی مختلفی را به شرکت های داخلی و خارجی به انجام برساند وحجم عظیمی از کالاهای مختلف را تامین و تحویل مشتریان نماید.
یکی از نقاط قوت این شرکت بازرگانی گرداوری افراد بسیار حرفه ای ،سرعت،صداقت و دقت در کلیه خدمات بازرگانی ونیز ارائه مناسبترین راهکارها برای حفظ منافع اقتصادی مشتریانی که افتخار همکاری با ایشان را داریم ، می باشد.
خدمات

خدمات شرکت ساواتیس با در نظر گرفتن در خواست مشتریان توانایی تامین انواع کالا را با در نظر گرفتن شرح فعالیت خود در زمینه های ذیل مطابق با سفارشات مشتریان دارد.

صادرات

صادرات کسب درامد ارزی برای رشد وتوسعه اقتصادی که از فروش تولیدات یا خدمات به کشورهای دیگر حاصل میشود ودراین میان ساواتیس به عنوان یک شرکت بازرگانی می تواند در بر قراری موازنه تجاری کمک شایانی نماید.
یکی از قواعد صادرات شناخت اصول و ضوابط حرفه ای وبین المللی بازار است وهچنین یکی از شرایط صادرات تسلط بر مهارتهای ارتباطی با انسان ها وگروه های خارجی است.
به همین دلیل شرکت ساواتیس با تدبیر مدیران و تجربه کارشناسان مجموعه آمادگی خود را جهت ارائه خدمات صادراتی برای سایر شرکتهای داخلی و خارجی اعلام نموده و هم اکنون نیز با تفکر حرکت به سوی یک تشکل صادراتی ادامه فعالیت می دهد.
صادرات کسب درامد ارزی برای رشد وتوسعه اقتصادی که از فروش تولیدات یا خدمات به کشورهای دیگر حاصل میشود ودراین میان ساواتیس به عنوان یک شرکت بازرگانی می تواند در بر قراری موازنه تجاری کمک شایانی نماید.
معادن
کشاورزی
معادن
معادن
مجموعه بازرگانی ساواتیس با عقد قرادادهای تجاری با معدن داران قیر طبیعی مشغول به صادرات این کالا به کشورهای بسیاری می باشد.
از کاربردهای مهم قیر طبیعی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
صنایع ایزولاسیون،ساخت و پوشش لوله های نفت و گاز، کک سازی و سوخت، به کارگیری در سیمان حفاری، تهیه آسفالت ویژه راه سازی و غیره که بهترین نوع این قیر دارای نقطه ذوب پایین،حلالیت بالا در CS2و خاکستر معدنی کم می باشد.

ادامه مطلب

کشاورزی
کشاورزی
از دیرباز کشور ایران مدعی اصلی صادرات خشکبار در جهان بوده است از آن جمله پسته ایران زبانزد خاص و عام در جهان میباشد.در این میان شرکت بازرگانی ساواتیس با سابقه درخشان و فعال در امر صادرات یکی از بزرگترین صادرکنندگان پسته ایرانی به کشورهای هدف میباشد.در همین خصوص و به جهت رفاه حال مشتریان تامین کالا مطابق با سفارش مشتریان بسته بندی و صادر خواهد شد و هرگونه اقدام بازرگانی و صادرات به کشورهای متقاضی به راحتی قابل انجام میباشد.جهت صادرات پسته که حجم آن به مقاصد کشورهای هدف بسیار بالاست جزئیات متعددی وجود دارد که از جمله آن موارد مربوط به مرغوبیت کالا .کیفیت نوع بسته بندی و موارد مشابه دیگر که مرتبط با خود محصول میباشد.

ادامه مطلب

واردات

واردات کالاهایی که در کشور یا کشورهایی ساخته ویا فراهم شده واز راه تجاری به یک کشور دیگر وارد می شود،معمولا چون تامین پاره ای کالا برای برخی از کشورها امکان پذیر نبوده ویا ازنظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد لذا آسان و با استفاده از کالاهای وارداتی نیاز خود را تامین می کنند.
از آنجایی که واردات یک فرایند تخصصی است وبا توجه به اینکه شرکت ساواتیس پس از انجام چندین پروژه واردات می تواند امکانات مورد نیاز برای براوردهای نیازهای شما را فراهم نماید.
عایق های رطوبتی
عایق های رطوبتی
عایق های رطوبتی
تیشوی روفینگ یکی از مواد اولیه ساخت عایق های رطوبتی می باشد که نقش نگهدارنده در این نوع محصولات را ایفا می کند.
از مشخصه های مهم این محصول می توان به مقاومت کششی بالا ،در برابر خوردگی وجذب قیر بالا اشاره نمود.
تولید فویل آلومینیوم به شروع قرن بیستم مربوط می شود.تا قبل از سال 1900مقدار کمی فویل آلومینیوم به روش چکش کاری تولید شده است.

ادامه مطلب

تماس با ما